Autor Wątek: Polska - Rosja  (Przeczytany 2684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maj 31, 2015, 11:28:12 pm

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
Polska - Rosja
« dnia: Maj 31, 2015, 11:28:12 pm »
Jak wyżej, kto oglądał?? :D fajnie popatrzeć jak ciśniemy praktycznie najlepszą ekipę na świcie, no moze jeszcze Brazylia. :D
Pomysleć jeszcze, że jest szansa, aby w naszej kadrze Wilfredo Leon zagrał :D

Czerwiec 02, 2015, 05:54:07 pm Odpowiedź #1

Offline DamianLP

• Ekspert
  • Reputacja 25
  • NSNP
Odp: Polska - Rosja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2015, 05:54:07 pm »
Nie oglądałem, ale podobno Rosja wystawia rezerwy, więc nie ma co się zbytnio podniecać, ale wygrane cieszą :)

Czerwiec 02, 2015, 06:09:03 pm Odpowiedź #2

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2015, 06:09:03 pm »
Nie oglądałem, ale podobno Rosja wystawia rezerwy, więc nie ma co się zbytnio podniecać, ale wygrane cieszą :)
Typowe gadanie. Widziałeś skład Polaków? Łomacz grał na rozegraniu. Właściwie zielony jeżeli chodzi o mecze kadry. Hulał Bieniek. Debiutant. Na ataku pierwszy raz grał Kurek. W Rosji z tego co pamiętam, nie było jedynie Muserskiego i tego pedała Spirydynowa.

Czerwiec 02, 2015, 06:18:24 pm Odpowiedź #3

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2015, 06:18:24 pm »
Typowe gadanie. Widziałeś skład Polaków? Łomacz grał na rozegraniu. Właściwie zielony jeżeli chodzi o mecze kadry. Hulał Bieniek. Debiutant. Na ataku pierwszy raz grał Kurek. W Rosji z tego co pamiętam, nie było jedynie Muserskiego i tego pedała Spirydynowa.
Nie takie typowe gadanie. Bieniek miał prawie 100% skuteczności z akcji jak i z zagrywek. Dorzucił też parę bloków. Również dobre mecze Łomacza, skutecznie rozgrywał na skrzydła. U nas nie ma różnicy jakim składem gramy jak mamy najlepszą ligę świata. A Rosja bez Muserskiego i Spirydynowa to dno. W pierwszym meczu większość piłek zagrywanych były w stronę brodacza który nie potrafił jej podbić w górę

altf4-design.blogspot.com