Autor Wątek: Legia - Jaga  (Przeczytany 2965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maj 23, 2015, 03:20:56 pm

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
  • Someday I'll get back something already gone
Legia - Jaga
« dnia: Maj 23, 2015, 03:20:56 pm »
Niedawny mecz Jagi z Legią. No właśnie, czy rzut karny dla Legii powinien być? Moim zdaniem nie, rozłożenie rąk nie było celowe, a piłka w tę rękę idealnie nie trafiła. Niepodyktowanie rzutu karnego nie byłoby w tej sytuacji błędem. A co Wy o tym sądzicie? Jeszcze pojawił się wątek zbytniego przedłużenia meczu, o czym  też możecie się wypowiadać.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2015, 03:25:27 pm wysłana przez Bloodslider »

Maj 23, 2015, 06:29:20 pm Odpowiedź #1

Online AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 102
  • Programista Ekstraklasa Mod.
Odp: Legia - Jaga
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2015, 06:29:20 pm »
No to teraz się zacznie :) Po dłuższym namyśle uważam, że karny powinien być w obie strony. Jeśli chodzi o rękę w polu karnym Jagielloni to nie wiem czy było to celowe rozłożenie ręki choć nie było to również do końca naturalne. Obrońcy zazwyczaj unikają wyciągania rąk kiedy blokują piłkę w polu karnym. Wracając do Jagi. Kilkadziesiąt sekund wcześniej jeden z piłkarzy gości położył się na murawie po kontakcie z piłkarzem Legii. Tutaj powinna być albo żółta kartka za symulowanie albo karny i to jest jedyny pewny błąd sędziego. Co do czasu to nie oglądałem meczu więc nie wiem dlaczego był przedłużony o 8 minut :)

altf4-design.blogspot.com

Maj 23, 2015, 07:57:21 pm Odpowiedź #2

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2015, 07:57:21 pm »
Pewnie czekaliście na moją wypowiedź.
Że tak powiem, złote medale już kur** dawno zostały rozdane, z Lechem z kilometrowego spalone, nosz ku*** strasznie nie chcą, żeby Jaga wygrała. To jakiś żart najczęściej w całej lidze właśnie Jadze punkty kradną. Śmieszne to jest. Karnego nie powinno być, przecież widać że nie było żadnego zamiaru, i ruchu do piłki. TO NIE MA ŻADNEGO KU*** KARNEGO!!!!!!. Ale oczywiście Legia to Legia, im zawsze się karnego daje, tym bardziej wcześniej nie zagwizdał karnego. Kiedy to Bereś zahaczył frankowskiego. Jak karny to dla Jagi. O ile w ogóle.

EDIT1: A tak poza tym, to pamiętacie #LetFootballToWin ? niech teraz Legia punkty odda.

EDIT2: Sory Sławek, ale już nigdy nie spojrzę jak kiedyś na Legię.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2015, 08:00:38 pm wysłana przez Remi »

Maj 23, 2015, 07:59:08 pm Odpowiedź #3

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2015, 07:59:08 pm »
Że tak powiem, złote medale już kur** dawno zostały rozdane, z Lechem z kilometrowego spalone, nosz ku*** strasznie nie chcą, żeby Jaga wygrała. To jakiś żart najczęściej w całej lidze właśnie Jadze punkty kradną. Śmieszne to jest. Karnego nie powinno być, przecież widać że nie było żadnego zamiaru, i ruchu do piłki. TO NIE MA ŻADNEGO KU*** KARNEGO!!!!!!. Ale oczywiście Legia to Legia, im zawsze się karnego daje, tym bardziej wcześniej nie zagwizdał karnego. Kiedy to Bereś zahaczył frankowskiego. Jak karny to dla Jagi. O ile w ogóle.
+1

Maj 23, 2015, 08:10:37 pm Odpowiedź #4

Offline DamianLP

• Ekspert
  • Reputacja 25
  • NSNP
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2015, 08:10:37 pm »
Mnie bardzo szkoda Jagi, bo to najgroźniejszy rywal (był) w walce o mistrzostwo, a został tak brutalnie wyrzucony z rywalizacji. Karnego dla Jagi nie było, tym bardziej nie powinno być karnego dla Legii. Niestety polska piłka to ciągle takie samo bagno jak kilkanaście lat temu.

Maj 23, 2015, 08:43:15 pm Odpowiedź #5

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2015, 08:43:15 pm »
Był prędzej dla Jagi niż Legii, poza tym, jakby ta wcześniejsza akcja była w drugą stronę, to karniakiem by się na 200% skończyło i pewnie czerwem

Maj 23, 2015, 09:18:29 pm Odpowiedź #6

Online AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 102
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2015, 09:18:29 pm »

EDIT1: A tak poza tym, to pamiętacie #LetFootballToWin ? niech teraz Legia punkty odda.

EDIT2: Sory Sławek, ale już nigdy nie spojrzę jak kiedyś na Legię.

I ten chce wójtem zostać :D

EDIT: Zaczęli sędziować "przeciw" Jadze po odsunięciu Piątkowskiego. Przypadek ? :P
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2015, 10:05:35 pm wysłana przez MichW »

altf4-design.blogspot.com

Maj 23, 2015, 09:31:54 pm Odpowiedź #7

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2015, 09:31:54 pm »
Cytat: MichW
I ten chce wójtem zostać :D

Nadaje się :D

Maj 23, 2015, 11:41:13 pm Odpowiedź #8

Offline DamianLP

• Ekspert
  • Reputacja 25
  • NSNP
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2015, 11:41:13 pm »
Graty Remi, świetna końcówka meczu z Wisłą :D

Maj 24, 2015, 10:52:27 am Odpowiedź #9

Online SlaveQ85

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 263
  • Twórca "Ekstraklasa Mod" - Obecnie emeryt :)
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2015, 10:52:27 am »
Boniek wysłał do UEFA.  Karny był ewidentny i mówcie co chcecie ale taka jest prawda ręka była i karny. Jedyne do czego można mieć pretensje sędziego to to że przedłużył o 8 min i tylko tyle.
A co powiecie taraz Jaga gol na 2:1 spalony.... ach znowu sędzia krzywdzi Jage?  Nosz kurde ludzie trochę obiektywizmu.  I co teraz? Co z biedna Wisłą? W studiu pomeczowym nawet było że spalony. Biedna Jaga.....?
Sorry ale tak już jest że swojego błędu się nie widzi tylko cudzy.  Hipokryzja?
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2015, 10:58:52 am wysłana przez SlaveQ85 »

Maj 24, 2015, 11:07:37 am Odpowiedź #10

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2015, 11:07:37 am »
Boniek wysłał do UEFA.  Karny był ewidentny i mówcie co chcecie ale taka jest prawda ręką była i karny. A co powiecie taraz Jaga gol na 2:1 spalony ach znowu sędzia krzywdzi Jage?  Nosz kurde ludzie trochę obiektywizmu.  I co teraz? Co z biedna Wisłą? W studiu pomeczowym nawet było że spalony. Biedna Jaga.....
Sorry ale tak już jest że swojego błędu się nie widzi tylko cudzy.  Hipokryzja?
No Sławek nie wiem czy wiesz, ale stosunek sytuacji kiedy Jadze pomogli, a skrzywdzili to 5 do 14!!!!!!!!!!!!!! a Legii??

http://weszlo.com/2015/05/21/nazwijmy-rzeczy-po-imieniu-jagiellonia-gwalcona-przez-arbitrow/

Sory no, ale sezon w decydującej fazie, a z Jagą sobie robią co chcą.

A tak poza tym, to komentarz, ziomka który zapamiętałem, do jakiego karnego z kapelusza.

Karny był, a dlaczego? bo sędzia zagwizdał. :D
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2015, 11:14:50 am wysłana przez Remi »

Maj 24, 2015, 11:16:08 am Odpowiedź #11

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2015, 11:16:08 am »
Dobra czas najwyższy chyba zamknąć ten wątek bo się burza zaczyna robić. Przedyskutować możecie na SB, ale na spokojnie.