Autor Wątek: TWÓRCY DODATKÓW POBUDKA  (Przeczytany 1221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Luty 09, 2015, 08:48:34 am

Offline ZIUTKOWSKI

• Opiekun forum
  • Użytkownik
  • Reputacja 39
TWÓRCY DODATKÓW POBUDKA
« dnia: Luty 09, 2015, 08:48:34 am »
Ludzie od dodatków naprawdę przerwijcie ten zimowy sen puki nie jest za późno ja rozumiem każdy ma swoje życie prywatne i różnie jest z czasem ale nie niszczcie forum które sami mozolnie budowaliście ,budować jest bardzo trudno by być na topie ale bardzo łatwo wszystko zburzyć ,co nie stać was face makerzy by wstawić ze dwie twarze na tydzień,lub inne dodatki do Pesa ,Slavo poświęca swój cenny czas by zrobić coś dla naszej gry by nam się miło grało w Pesa tworząc Patch a wy mu nie pomagacie tą biernością ,naprawdę stać was na to by to zrobić trochę inwencji od siebie i będzie łatwiej dla Slavo ,bo jak jego zniechęcicie ,gwarantuje wam że wszystko legnie w gruzach czyli nasze forum bo drugiego takiego oddanego człowieka dla forum nie znajdziecie i zostanie tylko szara rzeczywistość i granie to co da nam konami .
Panowie pobudka póki nie jest za późno i do roboty rozruszać to forum by nie było drugiego PL z naszego forum.

Luty 09, 2015, 10:28:10 am Odpowiedź #1

Offline SlaveQ85

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 263
  • Twórca "Ekstraklasa Mod" - Obecnie emeryt :)
Odp: TWÓRCY DODATKÓW POBUDKA
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2015, 10:28:10 am »
Podpisuję się pod tym. Róbmy cokolwiek ale róbmy! Nie bądźmy jak jakieś nygusy.  Każdy z nas coś umie na pewno.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2015, 11:09:56 am wysłana przez SlaveQ85 »

Luty 09, 2015, 08:05:48 pm Odpowiedź #2

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 102
  • Programista Ekstraklasa Mod.
Odp: TWÓRCY DODATKÓW POBUDKA
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2015, 08:05:48 pm »
Ludzi którzy cokolwiek robili do tej pory można policzyć na palcach obu rąk. Ze swojej strony mogę powiedzieć że w domu jestem tylko wieczorami, na dodatek zostane bez neta przez przynajmniej tydzień (jak nie więcej). Apel jest dobry, ale niestety to nie te czasy co kiedyś że się miało więcej czasu

altf4-design.blogspot.com