Autor Wątek: Reprezentacja Polski w piłce nożnej  (Przeczytany 3374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Listopad 01, 2014, 10:54:18 am

Offline Dedo

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 1
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
« dnia: Listopad 01, 2014, 10:54:18 am »
Zakałdanie wątków typu "Polska 2:0 Niemcy" po każdym meczu mija się z celem i trzeba założyc jeden wątek do rozmowy. Następny mecz gramy z Gruzją, a oto powołania z lig zagranicznych:
Bramkarze:

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Łukasz Fabiański (Swansea)
Wojciech Szczęsny (Arsenal FC)

Obrońcy:

Thiago Cionek (Modena FC)
Kamil Glik (Torino FC)
Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
Paweł Olkowski (FC Koeln)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt)

Pomocnicy i napastnicy:

Kamil Grosicki (Stade Rennais)
Maciej Rybus (Terek Grozny)
Krzysztof Mączyński (Guizhou Renhe)
Grzegorz Krychowiak (Sevilla)
Piotr Zieliński (Empoli FC)
Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam)
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium)

Co do samego meczu to usatysfakcjonowany byłbym skromnym 1:0 dla Naszych

Listopad 01, 2014, 01:23:36 pm Odpowiedź #1

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
  • Someday I'll get back something already gone
Odp: Reprezentacja Polski w piłce nożnej
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2014, 01:23:36 pm »
WHERE IS WAWRZYNIAK??
Bez Wawrzyniaka to tylko 1:0

Listopad 01, 2014, 05:04:22 pm Odpowiedź #2

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2014, 05:04:22 pm »
"Polska 2:0 Niemcy" było założone nie po to, aby "mijało się z celem" ...tylko z takiej okazji, że oklepaliśmy Niemców pierwszy raz w historii. Wiem, że ciężko pojąć...dlatego musiałem to napisać.

Marzec 10, 2015, 04:20:26 pm Odpowiedź #3

Offline Dedo

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2015, 04:20:26 pm »
No to odświeżamy. Co sądzicie o tym, że Nawałka postanowił zrezygnować z powołania Kuby Błaszczykowskiego a w jego miejsce pojawi się Sławek Peszko?

Marzec 10, 2015, 05:51:01 pm Odpowiedź #4

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2015, 05:51:01 pm »
No to odświeżamy. Co sądzicie o tym, że Nawałka postanowił zrezygnować z powołania Kuby Błaszczykowskiego a w jego miejsce pojawi się Sławek Peszko?
żadne zaskoczenie, Kuba dopiero wraca do gry, po kontuzji

Marzec 10, 2015, 06:30:04 pm Odpowiedź #5

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2015, 06:30:04 pm »
Jak dla mnie to kompletne nieporozumienie. Kuba świeżo po kontuzji daje 100x więcej od zdrowego Peszki

altf4-design.blogspot.com

Marzec 11, 2015, 04:01:51 pm Odpowiedź #6

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2015, 04:01:51 pm »
IMO dobrze, że Błaszczykowskiego nie powołano.

Jedna sprawa...to to, że strzelił focha o opaskę kapitańską. Bo nie wiem... Myślał, że jest guru? Świętą krową? Że wróci po kontuzji i dostanie ją z powrotem? Spoko, może umowa była inna jak Nawałka obejmował kadrę, ale chyba on sam nie do końca wtedy wiedział jak to będzie wyglądać. To, że będzie ją nosił ten kto ma najwięcej występów może i byłoby sprawiedliwe i wgl...ale nie o sprawiedliwość tutaj chodzi a o to, kto jakie ma poważanie w drużynie.
Nie wypowiem się jak to tam u nich wygląda...ale na pewno Lewy jest większym autorytetem niż Błaszczu. Przynajmniej w moim odczuciu.
A Błaszczykowski moim zdaniem po raz kolejny pokazuje, że zachowuje się momentami jak dziecko. Najpierw bulgotanie się o bilety a teraz fochy nawet na dziennikarzy, kiedy pytano go o kadrę. Teraz pewnie też się pokłócił z trenerem, bo przecież Nawałka do niego poleciał specjalnie, aby pogadać.
Głupie to. Albo się jest pro i się jest ponad takie rzeczy albo nie. Nawałka bez powodu go nie powołał.

Nawet jeśli nie chodzi tylko o opaskę... to można spojrzeć na to z drugiej strony. Ciekawe czy ktokolwiek tak na to popatrzył. Otóż... Kuba był przez rok poza grą, miał zajebiście poważna kontuzję. Wrócił na dobrą sprawę dopiero jakiś czas temu. Mało gra a jak już to raczej z mało wymagającymi (imo) przeciwnikami i to po kilkanaście minut.
Pojechałby na eliminacje...a tam nie ma głaskania po główce tylko poważna walka. Załóżmy, że by go powołali... Irlandczycy raczej się nie cykają i wjeżdżają w przeciwnika jak ruskie czołgi do Dombasu. Pomyślcie, że Błaszczykowski zostaje sfaulowany i odnawia mu sie kontuzja. Kolejny rok w plecy i raczej krok ku zakończeniu kariery a nie ku powrocie do świetnej formy.

Moim zdaniem jeśli nawet nie poszło o opaskę, to dobrze, że nie został na razie powołany, bo nie ma sensu go tyrać w meczu z dość średnią drużyną. Także easy chłopaki. Nie spinajcie się, że ten czy tamten jest lepszy czy gorszy... Patrzcie racjonalnie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2015, 04:06:11 pm wysłana przez robert09 »

Marzec 11, 2015, 06:05:45 pm Odpowiedź #7

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2015, 06:05:45 pm »
Ty Robercie nie patrzysz na to racjonalnie. Po pierwszej te niby fochy Błaszczykowskiego wyczytałeś z faktu czy z innych podobnych potęg polskiego dziennikarstwa ? Jeśli chodzi o opaską kapitańską liczy się przede wszystkim zdolność motywowania zespołu do gry. Spójrz na Lewandowskiego w Bayernie a na Błaszczykowskiego. To z odnawianiem się kontuzji też nie rozumiem bo grał już w 2 albo 3 meczach Bundesligi (dokładnie tego nie śledze) i kilku sparingach. Zaliczył również asyste, był ważnym piłkarzem. Jeśli ktoś strzela fochy to bardziej Lewandowski. Zawsze trzymał się z dala od głównej grupy w BVB. Wracając do samego prestiżu. Błaszczykowski gra w kadrze dobrze od dawna, oddał dla niej sporo serca i w naszym środowisku miażdy Lewandowskiego pod względem prestiżu, bo wielu kibiców-patriotów nie interesuje się meczami ligi Niemieckiej, a żyje tylko kadrą.

altf4-design.blogspot.com

Marzec 11, 2015, 11:05:34 pm Odpowiedź #8

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2015, 11:05:34 pm »
Mów co chcesz :) Ja się nie będę kłócił. Mam swoje zdanie, które wg mnie dobrze poparłem argumentami :) A to co Ty sądzisz, to Twoja sprawa i nic mi do tego.
Hmm...no i tłumaczyć się też nie będę, bo jak nie rozumiesz tego co napisałem, to to także jest tylko Twój problem :)

A no i nie wyśmiewaj się tak, że niby ktoś wiedzę z faktu bierze. W przeciwieństwie do znacznego grona osób swoją wiedze pobieram z kilku źródeł.

Nom. To tyle :) Co byśmy nie pisali, to i tak wyjdzie na moje, bo Błaszczykowski nie zagra :P

Marzec 20, 2015, 11:20:40 pm Odpowiedź #9

Offline DamianLP

• Ekspert
  • Reputacja 25
  • NSNP
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2015, 11:20:40 pm »
Lewy gwiazdorzy. W BVB Kuba i Piszczek nie przepadali za nim, bo to gwiazdka. Niech skuteczność poprawi, bo Milik jest lepszym egzekutorem od niego, a nawet ostatnio Teodorczyk coraz częściej trafia w europejskich pucharach. Obecnie mamy tylko 2 dobrych skrzydłowych w Polsce - Kuba i Grosik. Nie wiem kim chce grać Nawałka. Kapitanem natomiast musi być ktoś z jajami np. Wasyl czy Boruc albo Glik.

Marzec 21, 2015, 12:00:25 am Odpowiedź #10

Offline RED DEVILS

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 132
  • EXPERT W SPRAWIE PESA
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2015, 12:00:25 am »
Peszko kupil flaszke za powolanie  :P ::)

Marzec 21, 2015, 02:31:42 pm Odpowiedź #11

Offline Remi

• Zasłużony
  • Ekspert
  • Reputacja 60
  • Ja wiem wszystko ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2015, 02:31:42 pm »
Lewy gwiazdorzy. W BVB Kuba i Piszczek nie przepadali za nim, bo to gwiazdka. Niech skuteczność poprawi, bo Milik jest lepszym egzekutorem od niego, a nawet ostatnio Teodorczyk coraz częściej trafia w europejskich pucharach. Obecnie mamy tylko 2 dobrych skrzydłowych w Polsce - Kuba i Grosik. Nie wiem kim chce grać Nawałka. Kapitanem natomiast musi być ktoś z jajami np. Wasyl czy Boruc albo Glik.
Serio? niech Lewy skuteczność poprawi? w Lidze jest 3 z 13 trafieniami na koncie, to źle? No pewnie, że lepiej by było, jakby ich miał 30 jak Leo, czy Cristiano, no ale zejdźmy na ziemię. Co słów odnośnie kapitana, to podpisuję się pod tym rękami i nogami, dorzuciłbym do tej dwójki jeszcze Krychę.