Autor Wątek: OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2018 1.0 BETA - Tommy9999pl / ZAPOWIEDŹ  (Przeczytany 473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grudzień 11, 2017, 05:17:25 pm

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
  • TWÓRCA TŁUMACZEŃ DO GRY PRO EVOLUTION Od 12...16:)
OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2018 1.0 BETA - Tommy9999pl / ZAPOWIEDŹ
« dnia: Grudzień 11, 2017, 05:17:25 pm »
"PROSZĘ ADMINISTRTORÓW O USUNIĘCIE TEGO TEMATU"  DZIĘKUJĘ ZA POMOC

"Odrodził się jak feniks z popiołów" 

Tym nieco mitycznym akcentem po rocznej przerwie, mam zaszczyt zapowiedzieć dla Was kolejne SPOLSZCZENIE pod tytułem

OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2018 v.1.0 BETA

opracowane przez autora: Tommy9999pl

W nowo przebudowanej odsłonie, zobaczycie między innymi:

-W PEŁNI PRZETŁUMACZONE DZIAŁY: MyClub, Tryb Kariery, Zostań Legendą, KONTRA, KO-OP, Puchary, Trening, Opcje,
 wszystkie Tryby Sieciowe, EDYTOR, Porady, Sztuczki, POMOC i wiele wiele innych...
-POLSKIE IKONY POZYCJI :
-POLSKIE MENU GŁÓWNE ORAZ PRZETŁUMACZONE W NIM KAFELKI I BIAŁE IKONY
-POLSKIE NARODOWOŚCI PIŁKARZY (Jak w Oficjalnym Spolszczeniu PES 2016)

-Przetłumaczone nazwy kontynentów przy wyborze drużyn (bez nazw państw)
-Przetłumaczone podpisy przy zapisach gry i powtórkach (Elapsed Time, Scorer)
-Przetłumaczony dział POMOC, Sztuczki (na pauzie) oraz Porady!
-Przetłumaczone Osiągnięcia zdobywane w trakcie gry.
-Skorygowano teksty z formy bezosobowej na formę drugoosobową (Zarządzaj Zespołem, "Możesz", "Zwróć uwagę")
-Spolszczenie kompatybilne z każdym MODEM.
-Spolszczenie domyślnie podmienia język ENGLISH, nie ENGLISH US!!! (Sprawdzamy go zaraz po instalacji spolszczenia w dziale USTAWIENIA SYSTEMOWE)
-Spolszczenie wydane w wersji RAR (Spakowane razem z instrukcją instalacji, programem do wgrania Spolszczenia)

-I wiele, wiele innych....

Tłumaczenie: Tommy9999pl
Testy: Tommy9999pl, Albra
Korekta stylistyczna: Tommy9999pl, Albra
Okładka: RED DEVILS

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI

1. Spolszczenie będzie wydane w wersji 1.0 BETA.  Dlaczego BETA? Z kilku ważnych powodów? 
Po pierwsze: W tym roku to WY GRACZE jesteście moimi TESTERAMI, którzy odnajdą cały szereg wyłapanych błędów w grze i zgłoszą je w osobnym temacie na forum. Nie łatwo jednej, dwóm osobom znaleźć wszystkie błędy zawarte w Trybie Kariery lub myClub, ponieważ gra w tym roku jest bogata o szereg nowych kwestii. Pamiętajcie, że kwestie częściowo będą powtarzać się w kolejnych odsłonach PESa, więc wasze starania będą docenione latami ;)
Wszystkie osoby, które przyczynią się do pomocy, znajdą się na początku Listy Twórców w grze!

Po drugie: Po tym, kiedy przerwałem współpracę i zrobiłem roczną przerwę od tłumaczenia, niestety zauważyłem, że moje przetłumaczone kwestie z poprzednich odsłon nadal są kopiowane i co roku powielane. Chcę, aby moje tłumaczenie było indywidualne i zostało poprawione, ponieważ z tego miejsca, posłuży nam jako baza dla kolejnych odsłon gry. Z tego też powodu, Spolszczenie pojawi się w kilku wersjach systematycznie tłumacząc na nowo wszystkie kwestie, które niegdyś wychodziły spod mojej ręki w wersjach nieoficjalnych...

Po trzecie: Chciałbym powalczyć o to, aby Spolszczenie było domyślnie dystrybutowane wraz z grą przez nasze polskie wydawnictwo. Jednak to wymaga współpracy i zaproponowania doskonałej wersji tłumaczenia. O tym później....

2. W tym roku Spolszczenie zostanie udostępnione w dwóch wersjach:
Jako osobny plik wgrywany do folderu DOWNLOAD (Programem DpFileList Generator), oraz zawarte w najnowszej wersji DLC 2.0
***Po szeregu testów, zauważyliśmy że Spolszczenie wgrane do folderu DOWNLOAD ma problem z wyszukiwaniem zawodników w trybie myClub. Po wgraniu go do Pakietu DLC, problem zanika. Dla tych, którzy grają po sieci polecam pobranie Spolszczenia w DLC.

3.  W momencie wydania spolszczenia zostaną utworzone na forach specjalne tematy, które będą dotyczyć głównie znalezionych przez was błędów w grze, standaryzacji sztuczek, które będą wydawane co roku pod tymi samymi nazwami, oraz dział ogólny w którym będziecie mogli przekazywać mi swoje sugestie dotyczące kolejnych tłumaczeń. Liczę że będą to otwarte i ciekawe dyskusje!

4.  Spolszczenie pojawi się tylko w wersji PC-towej.

PREMIERA SPOLSZCZENIA:  JUŻ 16 GRUDNIA 2017 !!!

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA FACEBOOKOWEGO FANPAGE-A:   
https://www.facebook.com/OficjalneSpolszczeniePES/

Na sam koniec prezentuję wam efekty długiej pracy na poniższych screenach:

POZOSTAŁA GALERIA SCREENÓW:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2017, 02:41:46 pm wysłana przez tommy9999pl »
BO WSZYSCY GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI!!! :))

Grudzień 11, 2017, 06:17:48 pm Odpowiedź #1

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
Odp: OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2018 1.0 BETA - Tommy9999pl / ZAPOWIEDŹ
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2017, 06:17:48 pm »
Gud dżob :)

altf4-design.blogspot.com

Grudzień 15, 2017, 06:57:09 pm Odpowiedź #2

Online CzesioZuch