Autor Wątek: Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja typera)  (Przeczytany 657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maj 25, 2017, 01:00:39 am

Offline Giggsy

• Patchmaker
  • Nowy użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
  • Ryan Giggs is the best player in the world.
    • PESnext.pl is the best
Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja typera)
« dnia: Maj 25, 2017, 01:00:39 am »
Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja typera ligowego, turniejowego oraz meczów towarzyskich)

Temat łatwy, ale zapewne i uciążliwy, lecz pytanie czy ktoś byłby nim zainteresowany?

Hmmm... ja myślę, że każdy kto zna się tylko na typowaniu i przelicznikach by obstawić kurs na danego gracza, który będzie uczestniczył w określonym turnieju, jeśli ktoś z Was potrafiłby ustalać stawki i chciałby się włączyć w ten projekt, to zapraszam już dziś do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Mielibyśmy trzy możliwości typowania, a mianowicie chodzi mi o takie typowanie meczów, jak:

1. Typer ligowy (typowanie w rozgrywkach ligowych) - kursy oczywiście podawane byłby na bieżąco według rozpisanych rozgrywek.
2. Typer turniejowy (typowanie w turniejach ogólnych) - kursy oczywiście podawane także na bieżąco i bez żadnych dni zwłoki.
3. Typer meczy towarzyskich (typowanie zgłoszonych meczów sparingowych) - kursy również podawane będą na bieżąco bez żadnego zatrzymania, czyli ktoś chce grać sparing podaje ustawiony jest kurs i po rozegraniu zostają podane wyniki.

Propozycje ode mnie proste i interesujące, ale czy dobre? O tym zadecydujecie wy sami jeśli tylko ktoś z Was zgłosi się do mnie pod ten numer gg: 7664327.

Tak, więc jeśli pomysł się Wam podoba, to piszcie. Dogadamy się co do tego - ale pamiętajcie piszcie posty lub komunikujcie się ze mną na gadu-gadu, bo jeśli wspólnie zrealizujemy ten projekt, to wspólnie myślę, że jesteśmy wstanie osiągnąć sukces - wystarczy tylko chcieć.

No i to tyle co mam na dziś w tym temacie do napisania.

Także teraz za uwagę dziękuję i do zobaczenia za dnia.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2017, 01:25:43 am wysłana przez Giggsy »
Giggsy Forever

Maj 25, 2017, 11:19:55 am Odpowiedź #1

Offline RED DEVILS

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 133
  • EXPERT W SPRAWIE PESA
Odp: Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja typera)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2017, 11:19:55 am »
Spoko jak to przejdzie to jestem za

Maj 25, 2017, 12:18:19 pm Odpowiedź #2

Offline Major Suchodolski

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 16
Odp: Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja typera)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2017, 12:18:19 pm »
pomysł spoko, ale wątpię, że zgłosi się jakaś większa liczba chętnych do gry