Autor Wątek: Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja turniejowa)  (Przeczytany 269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maj 25, 2017, 01:00:33 am

Offline Giggsy

• Moderator
  • Nowy użytkownik
  • Reputacja 0
  • Ryan Giggs is the best player in the world.
    • PESnext.pl is the best
Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja turniejowa)
« dnia: Maj 25, 2017, 01:00:33 am »
Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja turniejowa)

Temat podany to i trzeba coś o nim konkretnie napisać, tak więc zacznę od tego, że mam dla Was takie oto propozycje:

1, Turnieje stałe jednodniowe, które odbywają się zazwyczaj każdego dnia z wieczora o określonej porze w której jest przewidziana mała liczba osób od 8 (minimum) do 16 (maksimum)
2. Turnieje stałe tygodniowe, które odbywają się zazwyczaj w tygodniu, czyli zaczynamy od poniedziałku, a kończymy w niedzielę.
3. Turnieje niestałe sezonowe, które odbywają się na określony czas, czyli w cyklach: wiosennym, letnim, jesiennym i zimowym, tak więc w zależności od pory roku od wszelakich innych szczegółów związanych z naszym światem realnym, a i pragnę nadmienić, że pomysłów turniejów co do tych cykli mam wiele, lecz pytanie czy jesteś wstanie je zaakceptować, bo będę w tym przypadku wprowadzał powoli swoje turniejowe zajawki.

Także na tę chwilę co miałem napisać, to napisałem, a co będzie dalej, to już zależy od Was.

Macie pomysły na turnieje PES 6, to także mile będę chciał je zobaczyć. Obiecałem, że coś zaproponuje i daje Wam póki co to do wglądu, a co dalej, to się okaże, bo jakby nie było to my tworzymy wspólnie ten serwis, więc do dzieła panowie. Pokażmy, że serwis pesnext.pl też potrafi się dobrze bawić przy grze PES 6 na nowo.

No i to tyle co chciałem dodać na dziś, ale jeśli jakieś sugestie posiadacie, to piszcie na ten numer gadu-gadu: 7664327.

Dzięki za uwagę.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2017, 01:25:40 am wysłana przez Giggsy »
Giggsy Forever