Autor Wątek: Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja ligowa)  (Przeczytany 333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maj 25, 2017, 01:00:27 am

Offline Giggsy

• Moderator
  • Nowy użytkownik
  • Reputacja 0
  • Ryan Giggs is the best player in the world.
    • PESnext.pl is the best
Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja ligowa)
« dnia: Maj 25, 2017, 01:00:27 am »
Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja ligowa)

Tak jak w temacie napisane, to i tak krótko to skomentuje:

Czy jesteście gotowi panowie na to by pokusić się o przyjęcie moich propozycji turniejowych, które dla Was szykuje, czyli mam tu na myśli takie propozycje ligowe, jak:

1. Liga jednodniowa (1 days league) - rozgrywamy jednego dnia pełny zestaw meczów w zależności od zapisanych graczy i te ligowe potyczki odbywałby się na weekendzie, czyli: w piątek, sobotę lub niedziele w zależności od chęci i sposobności w tym czasie ludzi do gry.
2. Liga tygodniowa (7 days league) - rozgrywamy przez 7 dni, czyli tydzień również pełen zestaw meczów i to również w zależności od obecności graczy na scenie, a więc jeśli pisze 7 dni, to na grę jest przeznaczony czas tygodniowy.
3. Liga miesięczna (1 month league) - rozgrywamy w tym czasie 1 pełny miesiąc i tu już ustalamy sobie, że gracze łączą się w klany czteroosobowe i są w drodze losowania przez organizatora przyporządkowani do odpowiednich grup i toczony jest przez cały pełny miesiąc kilkadziesiąt meczów, które potem wyłonią nam zwycięzcę rozgrywek, a i pragnę nadmienić, że w całym miesiącu 3 tygodnie są przeznaczone na gry zasadnicze i rewanżowe zaś finały są rozgrywane w ostatnim 4 tygodniu zmagań.

Projekt prosty i chwytliwy tylko pytanie czy każdy z Was jest gotów na to by poświęcić czas i swój jakże zacny wiek na to by skorzystać z tej propozycji.

Jeśli ktoś jest gotów zagrać w PES 6, to niech tylko zgłosi się w tym poście lub napisze do mnie informacje na ten numer gg: 7664327, że chce zagrać w proponowane przeze mnie rozgrywki.

Oczywiście regulaminy i inne szczegóły podam wkrótce co do tego tematu, a póki co z mojej strony to tyle. Chcecie się wypowiadać na ten temat to bardzo proszę. Czekam na sugestie i zapytania w tej sprawie.

Piszcie!

Każdy gracz u mnie mile widziany.

No i póki co to tyle ode mnie na tą chwilę.

Dzięki za uwagę.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2017, 01:25:38 am wysłana przez Giggsy »
Giggsy Forever

Maj 25, 2017, 09:51:51 am Odpowiedź #1

Online CzesioZuch

• Redaktor nowości
  • Ekspert
  • Reputacja 71
Odp: Pro Evolution Soccer 6 (Propozycja ligowa)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2017, 09:51:51 am »
Z wielką chęcią bym zagrał w lidze i pucharze. Problem w tym, że często nie mam zasięgu :( Z sylwkiem Od roku czasu nie mogę się połączyć, kilka dni temu z Chałwą też się nie dało. Gdybyś wiedział/podpowiedział czego może to być wina to byłbym wery hepi. Mam Firebirt z dodatkiem Eklapa.