Autor Wątek: Młody trener na stanowisku Lechii Gdańsk!  (Przeczytany 957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Styczeń 23, 2017, 08:21:34 pm

Offline adriano19

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 33
  • "NEVER GIVE UP"
Młody trener na stanowisku Lechii Gdańsk!
« dnia: Styczeń 23, 2017, 08:21:34 pm »
Oficjalnie: Adrian Chojecki trenerem Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk ogłosiła na swojej stronie internetowej, że nowym szkoleniowcem zespołu został Adrian Chojecki. Była to już tylko formalność, bo o nowym trenerze gdańszczan wiadomo było już od kilku dni, a w sobotę obserwował on swoich nowych podopiecznych w trakcie turnieju halowego Amber Cup. Chociaż to dziwne i nie wiadomo czy dobre posunięcie ze strony władz Lechii ale zobaczymy

ZAPIS KONFERENCJI PRASOWEJ ( FRAGMENTY) :
Dziennikarz: Został Pan oficjalnie zaprezentowany jako nowy trener Lechii Gdańsk Jak wrażenia po podpisaniu umowy? (polsat.sport.pl)

Adrian Chojecki: Dzień dobry. Z pewnością jest to ważny dzień w moim życiu. Jestem młodym trenerem ale bardzo ambitnym i nie spodziewałem się, że tak szybko usiądę za sterami klubu z Ekstraklasy. Samo miasto jest przepiękne. Miałem wcześniej okazję rozmawiać z kilkoma kibicami.

Dziennikarz: Czy nie jest pan za młodym trenerem jak na Ekstraklasowe rozgrywki? (polsat.sport.pl)

Adrian Chojecki: Nie. Nie jestem za młodym, widać, że tak musiało już się stać i tego nikt nie zmieni. Jestem szczęśliwy będąc tutaj w Gdańsku razem z rodziną. Klub ma swoją historię, ja jako młody trener chciałbym, żeby ta historia działa się na naszych oczach. Jestem bardzo ambitnym trenerem!

Dziennikarz: Jako młody trener to pewnie ma pan jakiegoś swojego idola jako trenera? (przegląd sportowy)

Adrian Chojecki: Oczywiście. Jest nim Antonio Conte, chyba nie muszę mówić dlaczego. Jest on niesamowity i mogę tutaj wam zdradzić, że kilka jego pomysłów z Chelsea do Lechii Gdańsk ukradnę.

Dziennikarz: Zapytam standardowo. Jakie kluby jeszcze złożyły Panu ofertę pracy? (polsat.sport.pl)

Adrian Chojecki: Nie było tych drużyn za dużo. Jedynym jeszcze klubem był Górnik Zabrze, jednak zrobiłem większy krok i teraz chcę pracować w Ekstraklasie.

Dziennikarz: Obserwował Pan wcześniej ten zespół? Będą jakieś roszady w zespole? (Dziennikarz Bałtycki)

Adrian Chojecki: Nie miałem wcześniej okazji obserwować Lechii, jak już to Kolejorza z powodu takiego, że jestem ich wielkim fanem od małego ale znam kadrę. Wpierw chcę mieć pełną kadrę, dlatego dojdzie do kilku transferów. Mamy bardzo duży budżet transferowy i chciałbym to wykorzystać na nowy sezon.

Dziennikarz: Jakie są Pańskie cele na najbliższy sezon? (Przegląd Sportowy)

Adrian Chojecki: Celem zarządu jest mniej więcej od 1-5 miejsca i postaram się spełnić to wymaganie. Jestem bardzo ambitny odkąd tutaj przyszedłem. Cele jakie sobie postawiłem są wysokie ale tylko wtedy kiedy zawodnicy będą ze mną dobrze współpracować i będą ze mną dobrze żyć, bo wiadomo, że jestem od większości z tych zawodników nawet młodszych ale oni muszą w siebie uwierzyć to wtedy ja też w siebie uwierzę i razem możemy piękną przyszłość napisać!

Dziennikarz: Czy ma pan jakieś plany/życzenia jeśli chodzi o transfery? (polsatsport.pl)

Adrian Chojecki: Nie, jeszcze nie mam planów na transfery, ale w najbliższym czasie podczas kolejnej konferencji wyjawnie na pewno jakieś ciekawe nazwiska ;)

Prezes: Dziękuje za przybycie na przedstawieniu nowego trenera i życzę mu tak samo pewnie jak wy samych sukcesów! ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2017, 06:10:57 pm wysłana przez adriano19 »

Styczeń 23, 2017, 08:29:14 pm Odpowiedź #1

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
  • Someday I'll get back something already gone
Odp: Młody trener na stanowisku Lechii Gdańsk!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:29:14 pm »
Fajny wywiad :D Bardzo dobry pomysł z napisaniem źródeł pytań. Szacunek ;) Powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu kariery ;)

Styczeń 23, 2017, 08:34:21 pm Odpowiedź #2

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:34:21 pm »
Ale peszke musisz mieć w składzie, bo inaczej się nie liczy! :D

Styczeń 24, 2017, 06:05:32 pm Odpowiedź #3

Offline adriano19

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 33
  • "NEVER GIVE UP"
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2017, 06:05:32 pm »
KONFERECJA PRASOWA - PIERWSI PIŁKARZE!

Prezes: Witam wszystkich tutaj zebranych. Miło, że aż tylu dziennikarzy przyjechało na dzisiejsze przywitanie piłkarzy. W dzisiejszym dniu na konferencji prasowej trener Adrian Chojecki chciałby wam przedstawić 2 nowych piłkarzy naszego klubu. Oddaje głos trenerowi.

A.CH ( Adrian Chojecki ): Witam wszystkich tutaj zebranych na tzw. posiedzeniu, w którym przedstawię wam 2 nowych piłkarzy naszego klubu. Są to po mojej lewej stronie Marcin Robak oraz po prawej stronie Jan Bednarek. Dzisiaj chciałbym troszkę mniej się wypowiadać, a więcej dać troszkę do wypowiedzenia naszym nowym piłkarzom. Pamiętać trzeba, że obydwaj piłkarze przyszli tutaj z kontraktem podpisanym na 3 lata. Ja od swojej strony uprzedzam się przed pytaniem dlaczego dwóch piłkarzy Kolejorza... Otóż obserwowałem ich od dawna, jako kibic Kolejorza i oby dwaj piłkarze bardzo przypasowali mi do mojego nowego zespołu.

Dziennikarz [przeglądsportowy]: Witam. Dlaczego panie Marcinie właśnie tutaj przyszedł? Kto zadecydował o tym? I dlaczego pan opuścił tak dobry zespół?

Marcin Robak: Witam wszystkich tutaj serdecznie, bardzo miło byłem przez was i przez zarząd, aż po kibiców przywitany. Mam już swoje lata, jestem doświadczonym piłkarzem, grającym tylko na boiskach ekstraklasy. Dla mnie przejście do Lechii Gdańsk jest czymś niezwykłym, rozum powiedział, żebym został, bo dużo strzelam, rozumiem się z drużyną, trenerem aż po kibiców ale serce powiedziało odejdź, podejmij wyzwanie i tak właśnie zrobiłem. Trener osobiście do mnie przyjechał i umówił się ze mną, żeby porozmawiać jak mi idzie, jak się czuję w Kolejorzu, aż na końcu zaproponował mi przejście do Lechii. Nie chcę o tym rozmawiać, może kiedyś wam to opowiem ale widzę jak zmienia się mentalność drużyny, słyszałem wiele jaka tam panowała atmosfera, bo odkąd Adrian przyszedł na stanowisko trenera, zobaczyłem w kolegach z drużyny mobilizację! Dziękuje za rozmowę. Powody odejścia z Lecha już wam wyjawniłem i bardzo mi było przykro pożegnać się z takim zespołem, z tak pięknym miastem ale takie jest życie i teraz myślę o zdobywaniu kolejnych bramek aż po trofeum!

Dziennikarz [polsat.sport.pl]: Witam trenera, prezesa i piłkarzy. Ja chciałbym się zwrócić do Jana Bednarka. Opowiedz mi jak to się stało, że właśnie w tym samym momencie trafiliście razem z Marcinem tutaj do Lechii. I dlaczego? Kolejorz Cię wychował, a Ty im się tak odwdzięczasz?

Jan Bednarek: Witam. Po pierwsze nie jesteśmy na "Ty", a po drugie to prawda, że Kolejorz mnie wychował ale proszę nie szukać tutaj dziury w całym. Ja tak zdecydowałem i tak już się stało. Także umówiłem się z trenerem Adrianem i tak samo było w moim przypadku. Gdy rozmawialiśmy o mnie, bo jak najwięcej zauważyłem trener chciał o mnie wiedzieć to byłem ździwiony. Myślałem, że przejdzie do rzeczy i od razu padnie propozycja przejścia do Lechii ale jednak z drugiej strony miło było mi, gdy dał mi się wygadać nareszcie jakiś trener o swoich problemach, który nie mam za dużo. Dobrze mi było w Kolejorzu to fakt ale Lechia jest klubem, który jeszcze szybszym tempem się rozwija od Kolejorza, jest niesamowita. I tu nie chodzi o pieniądze, chodzi tu o potencjał tego zespołu. Nikt inny ze zespołów, jeśli chodzi o transfer definitywny się mną nie interesował. Chciałem spróbować czegoś nowego. Jeszcze stary nie jestem, przede mną długa droga i tą jedną z lepszych drug zaoferował mi mój teraźniejszy od dzisiaj trener za co mu dziękuje. Miałem zamiar iść na wypożyczenie za granicę ale miło, że zostaje w kraju i nadal tutaj będę grał. Lechie wybrałem, bo jest to zespół z niesamowitą przeszłością i tego właśnie potrzebuje, czyli grania z herbem, który ma przeszłość jak legenda! Dziękuje za rozmowę.

A.CH: Dziękuje wszystkim zawodnikom za miłe słowa o mnie jak i o klubie. Dziękuje także dziennikarzom za przybycie. Dzisiaj była to krótka konferencja, bo już niedługo wróci do Ekstraklasy zawodnik z Serie A i jeszcze dzisiaj go przedstawię! Dozobaczenia przy najbliższych pierwszych spotkaniach i transferach ;)

Styczeń 26, 2017, 04:33:44 pm Odpowiedź #4

Offline adriano19

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 33
  • "NEVER GIVE UP"
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2017, 04:33:44 pm »
PODSUMOWANIE MIESIĄCA - Konferencja Prasowa!

Prezes Adam Mandziara: Witam was bardzo serdecznie konferencji podsumujące naszego trenera, zespół po dwumiesięcznej pracy z nowym trenerem. Ja po wypowiedziam udzielę kilka zdań na temat drużyny. Więc teraz proszę zadawać pytania do Adriana Chojeckiego.

Dziennikarz: Co pan myśli o pierwszych wypracowanych tutaj za sterami klubu z Ekstraklasy? [przeglądsportowy]

Adrian Chojecki: Witam wszystkich tutaj na zebraniu. Jestem bardzo zadowolonej z pracy którą wykonali moi piłkarze. To dla nich łatwe nie było ani nie jest. Nowa formacja 3-4-3, aż cztery taktyki muszą wykonywać w jednym meczu i to im się jak na razie udało.

Dziennikarz: Widzieliśmy nowe wzmocnienia, dlaczego pan nam ich nie przedstawił?

Adrian Chojecki: Powód był prosty, od razu ich do roboty wziąłem. Teraz oficjalnie, bo pewnie wszyscy nie wiedzą ale do naszego zespołu dołączył Bartosz Drągowski ( bramkarz ) z Fiorentiny oraz Theo Hernández ( obrońca ) z Deportivo Alaves!

Dziennikarz: Jak panu pracuje się z piłkarzami i jakie są pomiędzy panem, a zespołem/zarządem relacje? [polsatsport]

Adrian Chojecki: Szczerze to bardzo dobrze, uwielbiam ten zespół, atmosfera jest niesamowita, chociaż bywało momentami, że trochę się moich kilku zawodników po meczu z Zagłębiem Lubin posprzeczało ale już jest i na pewno będzie wszystko dobrze.

Dziennikarz: Ile pan zagrał przez ten czas spędzony z Lechią Gdańsk meczy? I czy mógłby je pan nam trochę je opisać? [dziennikbałtycki]

Adrian Chojecki: Chętnie. Pierwszy mecz rozegraliśmy na początku sierpnia z juniorami starszymi. Wystawiłem skład rezerwowy, dałem pograć w mojej drużynie juniorom i zamieniłem się rolami prowadząc juniorów, a moich zawodników (śmiech). No a tak już na poważniej to bilans meczy w sierpniu wyniósł jeśli chodzi o ekstraklasę to 2 zwycięstwa i 1 remis nie wliczając w to eliminacje do Ligi Mistrzów przegrane z AS Monaco 1-2 w dwumeczu. Jestem zadowolony z postępów w mojej drużynie. Jeszcze dużo błędów popełniamy na obronie ale widzę, że idziemy w dobrym kierunku. Chłopcy muszą się nauczyć grać 3 obrońcami i mam nadzieję, że będziemy trudną ekipą do pokonania. Jak na razie żadnego meczu nie przegrałem to dla mnie bardzo ważne, inaczej na mnie zarząd patrzy i inaczej zawodnicy. Widzą, że się staram i zawsze tak będzie, jeśli każdy ze mną będzie współpracował.

ZAGŁĘBIE LUBIN 2 - 2 LECHIA GDAŃSK
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: - Haraslin, - Flavio Paixao
LECHIA GDAŃSK 2-0 WISŁA KRAKÓW
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: - Krasic, - Sławek Peszko
RUCH CHORZÓW 2-3 LECHIA GDAŃSK
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: - Chrapek, - F. Paixao, - M.Paixao

Wszystko co najciekawsze (zdjęcia) ja jako trener udostępniam wam na mojej stronie Facebooka.

Dziennikarz: Ostatnie pytanie. Co pan myśli o młodzieży w Lechii Gdańsk? [polsatsport]

Adrian Chojecki: Mamy bardzo utalentowaną młodzież z której już w najbliższym czasie będę na pewno korzystał ale nie chce podbierać trenerowi Juniorom zawodnikom, bo oni też mają swoją ligę do wygrania.

Prezes: Dziękuje za rozmowę. Ja ze swojej strony chciałbym podziękować trenerowi, który wkłada wielki trud w to co robi. Widać, że się stara i mam nadzieję, że tak będzie do końca sezonu. Ja dziękuje także za konferencję i już nie długo zapraszam na kolejną.

Luty 01, 2017, 02:53:17 pm Odpowiedź #5

Offline tryfal

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
    • http://www.lupiez-pstry.info/lupiez-pstry-go-leczyc/
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2017, 02:53:17 pm »
Wszystko super napisane :D Jesteś zagorzałym fanem Lechii?

Luty 01, 2017, 02:59:50 pm Odpowiedź #6

Online CzesioZuch

• Redaktor nowości
  • Ekspert
  • Reputacja 71
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2017, 02:59:50 pm »
Wszystko super napisane :D Jesteś zagorzałym fanem Lechii?

On jest fanem Pogoni Szczecin. Objął stanowisko w Lechii Gdańsk by doprowadzić do bankructwa i spaść do czwartej ligi.

Luty 08, 2017, 01:16:08 pm Odpowiedź #7

Offline krystianhapa2

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2017, 01:16:08 pm »
Nie przesadzajmy, nie będzie tak źle... Będzie można się napić na kartoflisku  :D