Autor Wątek: Jak mogę przystąpić do nauki tworzenia patchy pod okiem serwisu PESnext.pl?  (Przeczytany 1748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Listopad 12, 2016, 02:50:40 pm

Offline Giggsy

• Patchmaker
  • Nowy użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
  • Ryan Giggs is the best player in the world.
    • PESnext.pl is the best
Witam wszystkich.

Jestem tutaj jak widzicie nowy i chciałem się dowiedzieć takie dwa aspekty, które mnie w tej grze nurtują, a mianowicie:

Ja zajmuje sie klasyczną grą, czyli starszą wersją PESa, czyli PES6.

Napiszcie tutaj lub na gg pod tym numerem: 7664327, jak mógłbym w prosty sposób zrobić sobie patcha do rozgrywek na własny użytek z oryginalnej gry takiej, którą mamy w obrazie płyty na komputerze?

Jakie trzeba mieć programy, by móc coś w tym temacie działać?

Jeśli jest jakiś temat na forum to proszę nakierujcie mnie, bo nie chce szukać zbędnych wątków odnośnie tego tematu? Okey?

Dałoby tak radę?

Za pomoc z góry dziękuje i w przyszłości jak będę wiedział jak się zabrać za to, to się odwdzięczę pomagając Wam.

To tyle. Dzięki za uwagę.

Pozdrawiam,
Giggsy.
Giggsy Forever

Listopad 12, 2016, 04:11:10 pm Odpowiedź #1

Offline Palacio

• Ekspert
  • Reputacja 18
  • Pan i władca wszechświata
Odp: Jak mogę przystąpić do nauki tworzenia patchy pod okiem serwisu PESnext.pl?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2016, 04:11:10 pm »
1. Możesz zrobić patche ze zlepków innych dodatków. Po prostu wybrać to co lubisz. Programy jakie mi przychodzą do głowy to: PES Next-Gen CFM v17a, Cri Packed File Manager, File Explorer 2014

2. Zrobić wszystko od zera. Grafikę, składy. To powiem tyle, że na początek musisz być bardzo cierpliwy. Pierwsze etapy z nowym programem i poznawanie jego funkcji mogą i pewnie  będą bardzo żmudne i wydawać się, że do niczego nie prowadzą. Tylko posiadając przyzwoitą wiedzę o narzędziu jakim będziesz się posługiwał dadzą Ci to czego oczekujesz. Nie wiem czy są tutoriale po polsku ale pewnie jest pełno typu How to na youtubie, czy na stronach  na przykład evoweb.

Listopad 12, 2016, 04:15:30 pm Odpowiedź #2

Offline Giggsy

• Patchmaker
  • Nowy użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
    • PESnext.pl is the best
Odp: Jak mogę przystąpić do nauki tworzenia patchy pod okiem serwisu PESnext.pl?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2016, 04:15:30 pm »
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź.

No, a tak zapytując coś więcej, to kto tutaj na forum najbardziej się obeznany jest w tym temacie i byłby wstanie mi pomóc i poinstruować na gadu-gadu, gdzie mógłbym tego poszukać?

Za pomoc z góry ponownie dzięki.
Giggsy Forever

Listopad 12, 2016, 06:41:57 pm Odpowiedź #3

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2016, 06:41:57 pm »
Witam na forum. W temacie szóstki ciężko mi jest tobie coś konkretnego doradzić. Na pewno tyle że łatwiej się robi patche do starszych PESów niż do tych nowych. Programy które podał Palacio najczęściej są używane do nowszych niż do starszych wersji PESa. Przy 6stce podstawa to kitserver. To taki program do którego możesz wrzucać wszystkie dodatki w odpowiednich folderach i one odpowiednio współgrają z PESem. Przydatne programy: Game Graphic Studio ( Ultimate Data Explorer) - do wrzucania wszelakich grafik do plików .bin. Robienie grafik wiadomo: photoshop, gimp (2D), blender (3D).

Co do osób to dobrze obeznani w temacie są m.in: Mr Bungle czy Daro. Możesz również pisać na naszego shoutboxa wieczorami to może kogoś obeznanego w szóstce złapiesz.

Poza tym forum warto zaglądać na evo-web.co.uk. Na obu forach powinieneś znaleźć to czego potrzebujesz.

altf4-design.blogspot.com

Listopad 12, 2016, 07:30:56 pm Odpowiedź #4

Offline Giggsy

• Patchmaker
  • Nowy użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
    • PESnext.pl is the best
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2016, 07:30:56 pm »
Dzięki za informacje i liczę, że będę mógł się tu jakoś wkomponować do Was i przyjmiecie mnie z radością. Jakbym dał radę Wam pomóc, to pomogę.
Giggsy Forever

Grudzień 28, 2016, 02:25:34 am Odpowiedź #5

Offline Dawid21sch

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja 37
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2016, 02:25:34 am »
A ja tego pana to chyba znam!!!! O ile się nie mylę jest to admin moderator i patch creator z weol.org.  strona już upadła  ale zajmowała się tworzeniem patchem do iss pro evo 1 i 2 turnieje rozgrywki ... oh pamiętam te czasy gdy w pucharach lidze grało się z giggsym reksulen!!!

« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2016, 03:02:41 am wysłana przez Dawid21sch »

Grudzień 28, 2016, 01:03:13 pm Odpowiedź #6

Offline RED DEVILS

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 133
  • EXPERT W SPRAWIE PESA
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2016, 01:03:13 pm »
A ja tego pana to chyba znam!!!! O ile się nie mylę jest to admin moderator i patch creator z weol.org.  strona już upadła  ale zajmowała się tworzeniem patchem do iss pro evo 1 i 2 turnieje rozgrywki ... oh pamiętam te czasy gdy w pucharach lidze grało się z giggsym reksulen!!!

Jesli tak to klaniam sie nisko pamietaj weol-a ISS 2 to jeden z najlepszych pesow do dzis gram na emulatorze PSX

Grudzień 28, 2016, 05:54:35 pm Odpowiedź #7

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2016, 05:54:35 pm »
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...

altf4-design.blogspot.com

Styczeń 11, 2017, 05:45:26 pm Odpowiedź #8

Offline Dawid21sch

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja 37
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2017, 05:45:26 pm »
Red ty bananie!!!! To wkoncu teraz kojarzę!!! My rywalizowalismy między sobą na scenie weol kilka razy!!!! Lata temu !!! I tam też miałeś nick Red Devil's

Styczeń 13, 2017, 02:08:33 pm Odpowiedź #9

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2017, 02:08:33 pm »
Fajne czasy nastały, że ludzie, którzy kiedyś ze sobą grali na innych stronach lub na nich tworzyli dziś są na PESnext :)

Witaj Giggsy!

Styczeń 13, 2017, 07:07:24 pm Odpowiedź #10

Offline DamianLP

• Ekspert
  • Reputacja 25
  • NSNP
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2017, 07:07:24 pm »
Ja kiedyś tworzyłem dodatki do fify. Dzisiaj jestem tutaj i trolluję ludzi.

Styczeń 13, 2017, 07:15:29 pm Odpowiedź #11

Offline CzesioZuch

• Redaktor nowości
  • Ekspert
  • Reputacja 71
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2017, 07:15:29 pm »
Ja dawno temu zrobiłem kitsy Lecha do pes 13.

Styczeń 14, 2017, 01:03:42 pm Odpowiedź #12

Offline RED DEVILS

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 133
  • EXPERT W SPRAWIE PESA
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2017, 01:03:42 pm »
Red ty bananie!!!! To wkoncu teraz kojarzę!!! My rywalizowalismy między sobą na scenie weol kilka razy!!!! Lata temu !!! I tam też miałeś nick Red Devil's

nie to nie bylem ja , nie gralem online bardziej sciagalem bo i gralem w single player bo byly tam zaaktulizowane sklady

Maj 12, 2017, 09:00:36 pm Odpowiedź #13

Offline Giggsy

• Patchmaker
  • Nowy użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
    • PESnext.pl is the best
No widać, że temat się rozwinął, a ja po dłuższym czasie do Was zaglądam, ale jakby może ktoś chciał w tym temacie pomóc to będzie miło mi, bo poszukuje właśnie ludzi do współpracy nad jednym projektem.
Giggsy Forever