Autor Wątek: Administracja postawiła krzyż na forum !?  (Przeczytany 904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wrzesień 10, 2016, 12:10:20 am

Offline cena237

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 1
Administracja postawiła krzyż na forum !?
« dnia: Wrzesień 10, 2016, 12:10:20 am »
Witam wszystkich serdecznie, w ostatnim czasie dowiedzieliśmy, się o ciężkiej sytuacji SlaveQ85, założyciela forum, zacznę od tego:
ja życzyłbym każdemu użytkownikowi tego forum, żeby w sieci było pełno takich forów jak to, by każdy kto wkłada w to swój czas, i pracę jak robi to Sławek, warto przypomnieć wszystkim obojętnym, że nikt inny, jaka  Bloodslider na forum kilka dni temu, w sposób wybitnie jasny napisał jak ta sprawa wygląda, że przede wszystkim, do dziś nikt na to nie reaguje, więc życzę ADMINISTRACJI, aby   brali przykład, z  Bloodslidera, który, w sposób jaskrawy, próbuje doprowadzić, że wszyscy użytkownicy, którzy czerpią z tego forum  dawali coś od siebie dla tej społeczności, gdyż teraz nadeszła taka potrzeba
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
etc., przede wszystkim:

Po 1. Na start dodać jakiś dopisek na stronie tytułowej np. nad ekstraklasa patch 2016,  że potrzebne jest wsparcie dla forum itd. kiedyś ktoś powiedział " Nie wstydem jest prosić drugiego o wsparcie, lecz wstydem jest odmówić mu pomocy" tak samo w tym wypadku.

Po 2. Zacząć działać na FB Pesnext, żeby również napisać jasno jak sprawa wygląda co i ile potrzeba, na którym jest blisko 600 osób lubiących profil więc każdy może się dołożyć.

Po 3. Uważam, że warto podać jakiś adres na który uiszczać wpłaty bankowe, bo np. z facebooka nie każdy musi kojarzyć SlaveQ85, możecie również podać adres paypala, gdyż jest to wygodna opcja dla osób które lokują się za granicą.

Kolejna sprawa to dodanie reklam do tej strony www. to jest rzecz która na innych stronach tematycznych np. o TI, czy też stron www. które istnieją od początku gdy Polskę podłączono do internetu, dziś występuje na porządku dziennym np. wp.pl,

Kończąc myślę, że nie wszystko stracone i może nareszcie zacznie się coś dziać w tej sprawie, a jak każdy wpłaci 1 zł czy 2, a nawet 5 to na pewno nie zbiednieje, a to co zrobią osoby, które mają uprawnienia i możliwości, aby to rozpowszechnić  (Admini, Moderatorzy) to już od nich zależy, i mam nadzieje, że te forum na nowo będzie jeszcze lepiej się rozwijać, życzę wam dobrego wieczoru i nadziei na jutro, bo to co dzieje się dziś tę nadzieję gasi, dobrej nocy .

PS> Jak ktoś ma  sprawny, i szybki kontakt ze Sławkiem to niech podeśle  ten pomysł czy pasuje mu to, i czy się zgadza .

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 12:16:24 am wysłana przez cena237 »
Rób wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Wrzesień 10, 2016, 01:56:59 am Odpowiedź #1

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
Odp: Administracja postawiła krzyż na forum !?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2016, 01:56:59 am »
Po pierwsze nie wiem czym się sugerujesz że administracja postawiła krzyż na forum? Co do tego nie ma żadnych zastrzeżeń. Chłopaki się starają pomimo braku czasu i swoich zajęć co więcej dużo osób jest tutaj aktywnych robiąc dodatki jak choćby do emoda. Co do 3. to spokojnie można pisać na prywatną wiadomość do Sławka i na pewno odpowie na każdą chęć pomocy. Co do reklam. Ten temat dawno tutaj był i się nie sprawdził (wtajemniczeni wiedzą doskonale jak to wyglądało). No i najważniejsza kwestia. To forum nie ma takiej popularności jak choćby fora o fifie a wp.pl to przykład oderwany z kosmosu więc reklamy za bardzo nie pokryją wydatków (choć warto na pewno ponownie o tym pomyśleć). Ale ogólnie inicjatywę popieram. Chłopakom na pewno pomogę jak będę mieć więcej czasu nie tylko finansowo ale i technicznie.

altf4-design.blogspot.com

Wrzesień 10, 2016, 09:26:06 am Odpowiedź #2

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
  • Someday I'll get back something already gone
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2016, 09:26:06 am »
Każdy ma swoje życie i nie każdy ma czas tutaj wbijać. Sam Sławek jest dość rzadko. Tak jak pisał też MichW, do Sławka można pisać na PW. Jeśli chodzi o PESnext na FB, to strona ma i te prawie 600 polubień ale co z tego, jak ciężko postom 10 lajków uzyskać. Inicjatywa dobra, ale trzeba zaangażowania.

P.S: Pochwaliłeś mnie, ale ja jeszcze wspomnę REDa, który często podsuwa mi pomysły (taki jak ten o dotacji) i je konsultujemy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 10:13:29 am wysłana przez Bloodslider »

Wrzesień 10, 2016, 11:44:51 am Odpowiedź #3

Offline DamianLP

• Ekspert
  • Reputacja 25
  • NSNP
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2016, 11:44:51 am »
Każdy ma swoje życie i nie każdy ma czas tutaj wbijać. Sam Sławek jest dość rzadko. Tak jak pisał też MichW, do Sławka można pisać na PW. Jeśli chodzi o PESnext na FB, to strona ma i te prawie 600 polubień ale co z tego, jak ciężko postom 10 lajków uzyskać. Inicjatywa dobra, ale trzeba zaangażowania.

P.S: Pochwaliłeś mnie, ale ja jeszcze wspomnę REDa, który często podsuwa mi pomysły (taki jak ten o dotacji) i je konsultujemy.
Na tym fanpejdżu nic się nie dzieje. Nawet nie ma loga PESnext. Z resztą na samym forum mało się dzieje. Ludzie przychodzą przed wydaniem MODa.

Wrzesień 10, 2016, 01:33:37 pm Odpowiedź #4

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2016, 01:33:37 pm »
Myślę, że Cena trochę na gorąco napisał ten post. Nikt z nas nigdy nie postawił krzyżyka na forum. Gdyby tak było, już dawno tego forum by nie było. Nie raz trzeba było je ratować, czy to od strony technicznej, czy finansowej. Chwała Sławkowi za to, że nie raz ratował to wszystko finansowo.

Najtrudniejszą kwestią jest to, żeby ktokolwiek chciał coś wpłacić. Znakomita część użytkowników forum to młodzież, dzieci. Rzadko się zdarza, aby osoby w takim wieku miały pieniądze, odwagę i chęć, żeby dać nawet najmniejszą kwotę na coś internetowego, zwłaszcza forum. Nie jest to proste. Pozostają nam reklamy. Ze Sławkiem nie raz o nich myśleliśmy i nadal poszukujemy czegoś co by nam pomogło. Bo hasło jest proste - "reklamy". Ale trzeba wybrać mądrze. Kiedyś już były reklamy na forum, ale niestety z pewnych względów nic z nich w sumie nie było. No i to, że ludzie mają adblocki też jest standardem. Ale wiadomo, że musimy mieć reklamy. To nie ulega dyskusji.

Co do fanpage'a. Każdy, kto kiedykolwiek prowadził, lub prowadzi fanpage wie, że trzeba poświęcać mu dużo czasu i robić to regularnie, bo inaczej po prostu ludzie zapominają o nim. Ja czy Sławek nie mamy tyle czasu, aby regularnie na nim działać przez dłuższy czas. Próbowaliśmy szukać chętnych do pomocy przy dodawaniu na niego postów, ale każdy prędzej czy później się tym nudził lub też nie miał czasu. Niestety tak jest. Ale na pewno się da to poprawić.

Dzięki, za impuls w postaci tego wątku.

Mimo, że mamy 5k użytkowników, to jesteśmy małą społecznością i nie wszystko jest przez to tak łatwe jakby się mogło wydawać.

P.S. Tytuł w stylu najgorszych pismaków na portalach.

Wrzesień 10, 2016, 02:09:34 pm Odpowiedź #5

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2016, 02:09:34 pm »

Ja bym dodał do tej listy jeszcze maciejosa, tommy-ego, krissa itd itd. którzy za darmo poświęcają niekiedy cały swój wolny czas na pomaganie w emodzie. Tak więc należałoby tworząc taki post pisać go porządnie a nie dzielić forum na dobrych (Sławek, Blood) i tych złych (cała reszta).

altf4-design.blogspot.com

Wrzesień 10, 2016, 02:19:48 pm Odpowiedź #6

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 10, 2016, 02:19:48 pm »
Wgl wypadałoby najpierw porządnie przemyśleć temat, o którym chce się napisać, bo potem tylko spięcia się robią.

Na tym forum nie ma gorszych i lepszych.

BTW ile osób byłoby teraz w stanie wpłacić jakąś drobną sumę do Sławka na opłacenie domeny?

Bardzo mnie wpienia i boli, że ktoś kto nie ma pojęcia przez co to forum przeszło jeszcze kilka lat temu teraz sugeruje, że nam na nim nie zależy. To jest po prostu śmieszne i przykre.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 02:40:12 pm wysłana przez robert09 »

Wrzesień 10, 2016, 02:37:18 pm Odpowiedź #7

Online CzesioZuch

• Redaktor nowości
  • Ekspert
  • Reputacja 71
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 10, 2016, 02:37:18 pm »

BTW ile osób byłoby teraz w stanie wpłacić jakąś drobną sumę do Sławka na opłacenie domeny?

Napisałem do Sławka Pw by przysłał mi nr konta  8) ;D

Wrzesień 10, 2016, 02:47:04 pm Odpowiedź #8

Offline robert09

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 50
  • beztalencie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2016, 02:47:04 pm »

Napisałem do Sławka Pw by przysłał mi nr konta  8) ;D
Dzięki wielkie

Wrzesień 11, 2016, 08:50:45 am Odpowiedź #9

Offline SlaveQ85

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 263
  • Twórca "Ekstraklasa Mod" - Obecnie emeryt :)
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 11, 2016, 08:50:45 am »
Nigdy nie było i nie będzie tematu postawienia krzyżyka na naszym forum! To forum to jest nasz dom, nasza rodzina! Przetrwa wszystko. Mam teraz taki okres że nie mam na nic czasu ale myślę że już na koniec miesiąca wrócę do żywych i zajmiemy się PES 17!  Jest cała masa osób które poświęcają swój czas choćby MichW, Kriss, Tommy, RED, Maciej, Mikrof, tommy_b, Dyba itd można tu wpisać całą liste bo większość pomaga! Nie ma żadnych podziałów na dobrych i złych nie chcę nawet o takim czymś słyszeć! Forum jest opłacone za cały rok także mamy 12 miesięcy aby uzbierać na kolejną opłatę, nie zmuszam nikogo i nigdy bym nawet nie śmiał prosić, to jest tylko wasza dobra wola.
Pozdrawiam was wszystkich gorąco!!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2016, 01:09:45 pm wysłana przez SlaveQ85 »

Wrzesień 11, 2016, 08:55:36 am Odpowiedź #10

Offline Bloodslider

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 135
  • Someday I'll get back something already gone
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 11, 2016, 08:55:36 am »
Nigdy nie było i nie będzie tematu postawienia krzyżyka na naszym forum! To forum to jest nasz dom, nasza rodzina! Przetrwa wszystko. Mam teraz taki okres że nie mam na nic czasu ale myślę że już na koniec miesiąca wrócę do żywych i zajmiemy się PES 17!  Jest cała masa osób które poświęcają swój czas choćby MichW, Kriss, Tommy, RED, Maciej, Mikrof, tommy_b, Dyba itd można tu wpisać całą liste bo większość pomaga! Nie ma żadnych podziałów na dobrych i złych nie chcę nawet o takim czymś słyszeć! Forum jest opłacone za cały rok także mamy 12 miesięcy aby uzbierać na kolejną opłatę, nie zmuszam nikogo i nigdy bym nawet nie śmiał prosić, to jest tylko wasza dobra wola.
Pozdrawiam was wszystkich gorąco!!!

Amen. Wątek zamykam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2016, 01:10:01 pm wysłana przez SlaveQ85 »