Autor Wątek: Kariera | Bruk-Bet Termalica Nieciecza  (Przeczytany 811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lipiec 20, 2016, 06:56:01 pm

Offline REM0XING

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 2
Kariera | Bruk-Bet Termalica Nieciecza
« dnia: Lipiec 20, 2016, 06:56:01 pm »
Zapraszam do mojej kariery z PES 2016 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 lipca 2015r. P.Mandrysz pozostaje na stanowisku beniaminka ekstraklasy z Niecieczy.

Oczywiście jego cel był uniknięcie spadku, ale transfery tego chyba nie potwierdzają albowiem, Termalica zakupiła dwóch piłkarzy

Ten pierwszy to Artjoms Rudnevs były zawodnik Lecha Poznań i Hamburga, natomiast drugi to J.P Fuenzalida on natomiast przeszedł do Termalicy z Boca Juniors. Beniaminek za Rudnevsa zapłacić 500 tysięcy EURO a za Fuenzalida 1 mln euro.
W pierwszej kolejce klub z Niecieczy spotkał się z mistrzem polski Lechem Poznań na wyjeździe

Niestety dla beniaminka skończyło się to porażką a pierwszego historycznego gola w Ekstraklasie dla Niecieczy strzelił W.Kędziora.
Cóż.. początek sezonu nie jest dla nas, ale nie graliśmy z byle kim tylko z mistrzem kraju mam nadzieję, że to tylko jedna porażka a w następnych częściach sezonu pójdzie nam lepiej - P.Mandrysz na konferencji prasowej po meczu.
WYNIKI

Tabela po 4 kolejce
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 06:43:18 pm wysłana przez REM0XING »

Lipiec 21, 2016, 03:34:33 pm Odpowiedź #1

Offline REM0XING

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 2
Odp: Kariera | Bruk-Bet Termalica Nieciecza
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2016, 03:34:33 pm »
Niesamowity mecz w Warszawie! 1-1 i najpiękniejszy gol kolejki!
Zakończył się mecz 2 kolejki Ekstraklasy Legia zremisowała z Niecieczą 1-1 lecz strzelili dopiero gola pod koniec spotkania!, na pewno nie był to mecz Nikolicia który nie strzelił karnego i na pustą bramkę po błędzie bramkarza.
Remis cieszy, ale mogliśmy to spotkanie wygrać, niestety szczęście nam nie sprzyjało - P.Mandrysz w wywiadzie z pesnext.pl
Skrót meczu dostępny jest pod koniec naszego artykułu...
Komplet wyników 2 kolejki Ekstraklasy:
Do kluby z Niecieczy przeszedł Hadergjonaj. Zawodnik przeszedł z BSC Young Boys za 900 tysięcy euro

Lipiec 22, 2016, 01:31:57 pm Odpowiedź #2

Offline Kubsulec

• Zasłużony
  • Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja 37
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2016, 01:31:57 pm »
Witam nowego karierowicza! Ah. jak miło patrzeć na ponowny rozkwit tego działu. Jeśli mogę dać ci kilka rad:
- odpuść sobie screenowanie napisu "Kolejka ." i "Transfery". napisz to normalną czcionką
- nie używaj aż tyle pogrubienia tekstu, gdzieniegdzie możesz pobawić się innymi efektami
- porób trochę Enterów, jak wstawiasz screeny - tekst jest tak przyklejony, że nie wiadomo, którego screenu dotyczy - proponuję
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
- przede wszystkim - nie zapominaj wycentrować screenów, choć widzę, że to akurat już poprawiłeś. Najlepiej centruj cały post dopiero wtedy, gdy skończysz go pisać.

Mam nadzieję, że Cię za bardzo nie przytłoczyłem, chciałem tylko pomóc :) No i gratuluję remisu z Legią, oby w końcu pojawiły się i zwycięstwa. Czekam na dalsze odcinki, pozdrawiam!

Lipiec 22, 2016, 05:15:24 pm Odpowiedź #3

Offline REM0XING

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 2
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2016, 05:15:24 pm »
Kariera odcinek 3 "Huśtawka nastrojów"
Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 1-2 (0-1)
Druga porażka w sezonie Niecieczy tym razem u siebie z Wisła Kraków i przez to spadła na ostatnie miejsce przed strefą spadkową.
"No niestety nie wygraliśmy ani zremisowaliśmy, musimy intensywnie pracować na treningu zwłaszcza, że następny mecz to Puchar Polski" - Piotr Mandrysz na konferencji prasowej po meczu
PUCHAR POLSKI
Termalica zmierzyła się z Arką Gdynia w 1 rundzie Pucharu Polski w którym wygrała, ale dopiero po dość szalonych rzutach karnych w których właśnie zwyciężyła 2-0
W końcu zwycięstwo lecz tak jakby znikome, ponieważ dopiero w rzutach karnych według mnie rażąca nieskuteczność w tych rzutach karnych była po obu stronach. Piotr Mandrysz na konferencji prasowej po meczu
EKSTRAKLASA
PIERWSZE ZWYCIĘSTWO TERMALIKI W EKSTRAKLASIE, BENIAMINEK POKONAŁ ŚLĄSK 3-1 NA WŁASNYM STADIONIE I UCIEKŁA OD STREFY SPADKOWEJ!!!! - Jak widać w stanie euforii strona kluby z Niecieczy

UWAGA!! JEST TO OSTATNI ODCINEK KARIERY PRZED TYGODNIOWYM WYJAZDEM! NASTĘPNY ODCINEK ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELE LUB PONIEDZIAŁEK!

« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 06:44:00 pm wysłana przez REM0XING »

Lipiec 23, 2016, 12:05:18 am Odpowiedź #4

Offline ebistal

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 10
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2016, 12:05:18 am »
Odniosę się nie do zawartości kariery ale formy prowadzenia jej. Szczerze mówiąc, za dużo zdjęć a przy tym mało strasznie mało opisu. Gdyby chociaż byłoby to wytonowane to by przeszło, jakiś krótki nie iwem 7 linijkowy opis meczu(w normalnej czcionce ;D) A tak to sam wynik i tyle. Trochę słąbo moim zdaniem, ale jeżeli pasuje ci taki układ to jak najbardziej, leć dalej z karierką, bo chodzi również o wytrwałość ;D

Lipiec 24, 2016, 02:51:25 am Odpowiedź #5

Offline SlaveQ85

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 265
  • Twórca "Ekstraklasa Mod" - Obecnie emeryt :)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2016, 02:51:25 am »
Gratuluję zwycięstwa i życzę samych sukcesów nie tylko w Eklapie  ale i w Europie.
Fajnie że  tyle nowych karier się pojawiło.
Pozdrawiam

Lipiec 24, 2016, 07:48:45 am Odpowiedź #6

Offline AnjinMiuraPL

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2016, 07:48:45 am »
Kurde PES 16 - ogółem Master League wygląda tam świetnie, ale nie mogę przeżyć braku kondycji i kontuzji :( Nic się tam nie dzieje. Ale skoro mnie to nie dotyczy (bo nie gram), to fajnie se popaczyć i poczytać :D

Technicznie pewnie by to szło wszystko poukładać, pomajstrować z BBCodem (tajak piszą ci powyżej) żeby było czytelniej. Duża ilość obrazków mie nie przeszkadza, lubie paczeć co i jak :D

Ale najlepszy jest dobór teamu. Bruk-Bet na salonach to będzie coś :D Fajnie by było, jakbyś już w tym sezonie wybrukował sobie drogę do pucharów hue hue 8)