Autor Wątek: grafika karta  (Przeczytany 812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marzec 03, 2016, 01:19:02 pm

Offline Rafał22

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 5
grafika karta
« dnia: Marzec 03, 2016, 01:19:02 pm »
          Mam pilną sprawę bo nie wiem czy iść z tym do sklepu komputerowego amoże ktos wie o co chodzi z tym lub spotkał się z podobnym problemem  mam problem czy jest tu ktoś kto zna sie na kompach i mi pomoże zakupiłem wczoraj karte gt 630 4gb do płyty   MSI 760GM -P23FX bo widziałem że pasuje do mojej płyty wejście mam pci express 2.o tak samo jak wstarej karcie   no i tak pograłem 3 godziny w 3 gry i gdy wyłączyłem wchodzę na neta i mam po jakimś czasie pionowe i poziome paski koloru różowego i gdy wyłaczyłem znaczy zresetowałem kompa to wszedłem do menedżera urządzeń to pisało tak System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) i dodam jescze że obok nazwy karty gt630 jest żółty wykrzyknik a na monitorze juz cały czas te paski pionowe i poziome koloru różowego nawet jak jestem na internecie na przeglądarce to na monitorze są te paski różowe próbowałem odinstalować sterowniki karty graficznej i robiłem od nowa dałem restart i znów ten bład w menedżrze urządzęń mam i nie wiem co robić i te paski też są już cały czas nawet system przeinstalowałem z windows 8 na windows 7 i to samo te same błędy  kto wie o co chodzi stare sterowniki też nie pomagaja mi coś
a wczoraj grałem 3 godziny i wszystko było ok a teraz nawet jak uruchamiam komputer to jak pisze nazwa płty głownej i jest wybór systemu to mam ekran na logu płyty niebieski a przy wyborze systemu czerwony i szukam w necie i dalej to samo mam z kartą ech pomoż ktoś ? :( jak coś na pw albo tutaj może ktoś mi odpisać :'(

taki problem co w linku niżej jest u mnie o co chodzi?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3083302.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2016, 01:59:21 pm wysłana przez Rafał22 »

Marzec 03, 2016, 07:45:58 pm Odpowiedź #1

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
Odp: grafika karta
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2016, 07:45:58 pm »
Najlepiej jakbyś sprawdził na innym sprzęcie czy ta karta graficzna działa w porządku. Jeżeli tak to zostaje Ci praktycznie zabawa ze sterownikami. Naprawiałem kiedyś podobną usterkę i niestety okazało się że płyta główna się posypała, więc jeżeli twój komp jest na gwarancji to bym włożył starą kartę i wysłał na serwis

altf4-design.blogspot.com

Marzec 03, 2016, 08:20:43 pm Odpowiedź #2

Offline Rafał22

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 5
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2016, 08:20:43 pm »
stara działa i obraz jest ok a nowa ma pasy rozowe i bład 43 w menedżerze a wczoraj grałem jescze na niej 2 godz albo 3 i potem się zepsuła mi

Marzec 03, 2016, 09:24:37 pm Odpowiedź #3

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2016, 09:24:37 pm »
To sprawdź czy nowa karta działa na innym sprzęcie

altf4-design.blogspot.com