Autor Wątek: Liga BBVA  (Przeczytany 846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grudzień 06, 2015, 10:49:05 am

Offline adamsanders

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
Liga BBVA
« dnia: Grudzień 06, 2015, 10:49:05 am »
Witam serdecznie.

Jestem fanem ligi hiszpańskiej i w związku z tym mam pytanie odnośnie modów które najbardziej zbliżą pes-a do La liga.
Zaznaczam że interesuje mnie granie tylko i wyłącznie kariery (master leauge)

Aktualnie mam zainstalowanego pesgalaxy 1.50 i PES 2016 La Liga Stadium Pack by shrek10 - niestety o ile stadiony są ok tak już murawy na niektórych wręcz paskudne, wgrałem kilka turf modów ale żaden tego nie poprawia (a jak już to tylko część stadionów)
Postanowiłem wgrać PES 2016 realTURF v1 by l4vezz1 który jest kompatybilny z NikoLiberty4 Stadium Pack i murawy wyglądają bardzo ładnie, ale tutaj pojawia się problem ponieważ autor stadionów zostawił wolne sloty. Z pliku tekstowego wynika że tak ma być (nie jest to wina złego zainstalowania ani gryzieniem się z pesgalaxy) jednak teraz cześć tych wolnych slotów ma tylko napis new stadium i gra zawiesza się na ekranie ładownia co jest logiczne skoro na tym slocie nic nie ma. Niestety moje drużyny przejęły część tych stadionów więc podczas grania kariery na pewno gra się zawiesi. Można by oczywiście wyedytować to w grze i przypisać dane stadiony do drużyn ale musiałbym to zrobić taże do II ligi aby móc grać copa del rey a jak wypadnie mi liga mistrzów to już leże bo nie jestem w stanie zmienić wszystkich potencjalnych drużyn.

Moje pytanie czy da się to jakoś naprawić/edytować aby pozbyć się wolnych slotów. Może wystarczy zresetować w edit data? albo wgrać ponownie pesgalaxy?

Może inny patch zamiast pesgalaxy?