Ankieta

KTÓRE SPOLSZCZENIE JEST WG. CIEBIE NAJLEPSZE?

OFICJALNE SPOLSZCZENIE - Tommy9999pl
45 (81.8%)
NIEOFICJALNE SPOLSZCZENIE - Kriss12
10 (18.2%)

Głosów w sumie: 54

Autor Wątek: OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2016 V 1.1! + KOMPATYBILNY Z PES myCLUB (FREE)  (Przeczytany 28922 razy)

Listopad 06, 2015, 01:56:08 pm

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
  • TWÓRCA TŁUMACZEŃ DO GRY PRO EVOLUTION Od 12...16:)
Hoł hoł hoł. Mikołaj zagląda nie tylko do domów dzieci ale i na fora fanów serii Pro Evolution Soccer :)
Dziś dla was przygotowałem kilka prezentów.

OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2016 V1.1

opracowane przez autorów: Tommy9999pl oraz Kubsulec.

Co znajdziemy w nowym poprawionym wydaniu tłumaczenia?
W WERSJI 1.1:

-Przetłumaczone nowo pojawiające się kwestie z DLC 2.0 (np. Mecz Towarzyski myClub, Pomoc w myClub)
-Przetłumaczone pominięte kwestie w trybach (National announced... itd.)
-Skorygowane i poprawione stylistyczne teksty (Poprawiono Wielkie litery, dodano znaki interpunkcyjne, przecinki, dwukropki... itd.)
-Poprawione ogólne teksty Osiągnięciach/Poradach/myClub/Nagłówkach w Trybie Kariery, Menu Głównym i inne drobniejsze poprawki.
-Spolszczenie dograne do wersji indywidualnej (Do patchów)

+ WSZYSTKO TO CO BYŁO ZAWARTE W WERSJI 1.0, czyli:
-W PEŁNI PRZETŁUMACZONE DZIAŁY: MyClub, Tryb Kariery, Zostań Legendą, Puchary/Liga, Trening, Opcje, Wszystkie Tryby Sieciowe.
-NOWE TŁO NA EKRANIE STARTOWYM
-POLSKIE IKONY POZYCJI
-POLSKIE NARODOWOŚCI PIŁKARZY!
-POLSKIE MENU GŁÓWNE ORAZ PRZETŁUMACZONE W NIM KAFELKI
-PRZETŁUMACZONE OBRAZKI LIG WYSTĘPUJĄCE W TRYBIE MyClub (przy awansie)
-PRZETŁUMACZONE IKONY STRATEGII ZESPOŁU ORAZ W TRYBIE myClub
-Przetłumaczone nazwy kontynentów (bez nazw państw)
-Przetłumaczone podpisy przy zapisie gry i powtórkach (Elapsed Time, Scorer:)
-Przetłumaczone Sztuczki oraz Porady!
-Nowe nazwy Umiejętności oraz Style gry zawodników
-Skorygowano teksty z formy bez osobowej na formę w drugiej osobie (Zarządzaj Zespołem, Możesz, Pamiętaj - Projekt opracowany przez Tommy99999pl!)
-Spolszczenie kompatybilne z każdym patchem!
-Spolszczenie domyślnie podmienia język ENGLISH, nie ENGLISH US!!! (Sprawdźcie po instalacji!)
-Przetłumaczone Osiągnięcia zdobywane w trakcie gry.
-Instalator wraz z instrukcją oraz odpowiednim oprogramowaniem w zestawie. (Wersja Indywidualna - Do patchów i bez)

EDIT 5.02.16 - UWAGA!!! SPOLSZCZENIE JEST RÓWNIEŻ KOMPATYBILNE Z DARMOWĄ WERSJĄ PRO EVOLUTION SOCCER 2016 myCLUB. Wystarczy umieścić Spolszczenie do folderu DOWNLOAD i dodać do pliku DpFileList.bin  programem DpFileList Generator.
(W instalatorze na pulpicie)

Screen na dowód: http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/306611821589082062/79517A6B66458E9F09B62CA3530C53B2032DFCF7/

Tłumaczenie:Tommy9999pl, Kubsulec
Testy:Tommy9999pl, Albra, Kubsulec,
Poprawa stylistyczna: Dziadek, Kubsulec,
Okładka:K18

Pamiętajcie!  Nie mam możliwości sprawdzić Spolszczenia w każdych warunkach i na każdym systemie.
Spolszczenie opracowywałem na Win7 64bit, a do edycji pliku DpFileList posłużył mi program "DpFileList UPDATE 1.6 DLC 1.0"

=============================================================================================
LINKI DO POBRANIA:

SPOLSZCZENIE KLASYCZNE (Własny plik .CPK, DO DOGRANIA, DO MODÓW itd.)

MEGA.NZ
https://mega.nz/#!PElAXLwT!XzVjC6aNu2xoWYO72uXMD-I5UgBZ-NHhqFupvNeKir4

ZIPPYSHARE
http://www78.zippyshare.com/v/ryT9JCA1/file.html

MEDIAFIRE
http://www.mediafire.com/download/lt9452v2fna6z1v/Oficjalne_Spolszczenie_PES2016_v1.1_%28OsobnyPlik%29.exe

=============================================================================================
JAK ZAINSTALOWAĆ SPOLSZCZENIE?
  • JEŚLI MASZ JUŻ ZAINSTALOWANE NASZE SPOLSZCZENIE W WERSJI 1.0: WYSTARCZY ZAINSTALOWAĆ PLIK ZA POMOCĄ INSTALKI I SPRAWDZIĆ GRĘ BEZ KORZYSTANIA Z PROGRAMU DPFILELIST (Instalator wtedy podmieni tylko plik na nowy a my nie będziemy musieli ponownie wstukiwać go przez programy typu DpFileList)
  • W INNYM PRZYPADKU SKORZYSTAJ Z INSTALATORA W PEŁNI KORZYSTAJĄC Z PROGRAMU DPFILELIST 1.6 I INSTRUKCJI ZAŁĄCZONEJ W FOLERZE NA PULPICIE - CZYTAJCIE UWAŻNIE INSTRUKCJE.
EDIT 07.11.15 : Niektóre MODY, które posiadają własne SELECTORY, działają w taki sposób, że po zmianie np. GRY OFFLINE na ONLINE, przełączają w programie pliki .cpk.
Z tego też powodu, plik DpFileList ma znowu inną listę plików do wczytania, więc za każdym razem gdy będziemy chcieli przełączać się pomiędzy grą SIECIOWĄ a OFFLINE, musimy dodać spolszczenie jeszcze raz. Najważniejsze, żeby po przełączeniu sprawdzić jakie pliki są aktualnie dodane w pliku DpFileList.bin,  wybrać w programie TYLKO TE, które tam są i dodać na końcu nasze spolszczenie. PRZYKŁAD: PTE 2.0 PATCH.

I NA KONIEC KILKA CIEKAWOSTEK

NR. 1 - EKTRAKLASA MOD by BBOLEK83 (XBOX 360!!!) z DOGRANYM I ODPOWIEDNIO SKORYGOWANYM SPOLSZCZENIEM! LINK DO TEMATU:
http://pesnext.pl/index.php?topic=957.0
***Stale przy niej pracujemy i pomagamy Bolkowi poprawiać wszystkie napotkane błędy w tekstach.

NR. 2 - Przyszły EKSTRAKLASA MOD na PC (Slavo i spółka) będzie zawierać nasze skorygowane i dostosowane OFICJALNE SPOLSZCZENIE! Jeszcze raz dzięki za zaufanie!

I NA KONIEC, CIEKAWOSTKA NR. 3 -
PROJEKT "POLSKI KOMENTARZ PES 2016 by TOMMY9999PL!" :) 
Po długich próbach, testach i szukaniu możliwości stworzenia własnego komentarza, dziś mogę oficjalne powiedzieć: JESTEM W STANIE ZROBIĆ POLSKI KOMENTARZ do PES 2016!
Jednak do tego NIEZBĘDNA będzie wasza pomoc, więc w okolicach świąt powinien pojawić się osobny temat o KOMENTARZU w tym dziale!!!

GALERIA SCREENÓW Z OFICJALNEJ WERSJI SPOLSZCZENIA v.1.1 :

W RAZIE PYTAŃ WPADAJCIE NA NASZ FANPAGE: https://www.facebook.com/OficjalneSpolszczeniePES/?ref=hl
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 06:52:40 pm wysłana przez tommy9999pl »
BO WSZYSCY GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI!!! :))

Listopad 06, 2015, 03:16:36 pm Odpowiedź #1

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
Odp: OFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2016!!! 1.0 - TOMMY9999PL - DO PORBANIA!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2015, 03:16:36 pm »
Prosiłbym o podpięcie tematu do głównego wątku.
Prosiłbym także tych bardziej rozeznanych w tworzeniu tematów, aby skorygowali mi obrazki. Na różnych rozdzielczościach ekranu różnie są rozmieszczone, nie wiem czy tak powinno być. Dzięki z góry.

Listopad 06, 2015, 04:34:42 pm Odpowiedź #2

Offline DmG

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 12
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2015, 04:34:42 pm »
Dopiero po spojrzeniu na ankietę dowiedziałem się, że jest to inne spolszczenie xD. Już pobieram i sprawdzam :).

Listopad 06, 2015, 05:51:10 pm Odpowiedź #3

Offline mikrof

• Grafik
  • Zaawansowany użytkownik
  • **
  • Reputacja 76
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2015, 05:51:10 pm »
Tommy obrazki sa wporzadku,nietrzeba z nimi nic robic,jesli chodzi o spolszczenie to brawo super robota,testowalem Wasze spolszczenie i konkurencjii i musze powiedziec ze konkurencja wypadła nieco słabiej,gratuluje i plusik leci :)
Ps.zainstalowanie spolszczenia przebiegło bezproblemowo i bardzo dobze opisana instrukcja

Listopad 06, 2015, 05:51:44 pm Odpowiedź #4

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2015, 05:51:44 pm »
UWAGA!!! AKTUALIZACJA GŁÓWNEGO POSTA!!!

-Dodałem do Instalatora Klasycznego program DpFileList 1.6, który sprawnie przerabia plik DpFileList.bin!
 Korzystajcie z niego, ponieważ wersja 1.6 DLC 1.0, robi krzaki!!!

-W razie pytań piszcie na PW, w temacie, lub na FB!!!

Listopad 06, 2015, 05:54:29 pm Odpowiedź #5

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2015, 05:54:29 pm »
Tommy obrazki sa wporzadku,nietrzeba z nimi nic robic,jesli chodzi o spolszczenie to brawo super robota,testowalem Wasze spolszczenie i konkurencjii i musze powiedziec ze konkurencja wypadła nieco słabiej,gratuluje i plusik leci :)
Ps.zainstalowanie spolszczenia przebiegło bezproblemowo i bardzo dobze opisana instrukcja

Ogromne dziękuję!  Bardzo się starałem żeby było jak najlepiej dopracowane i przede wszystkim łatwe do instalacji. Akurat to są wnioski wyciągnięte z 3 ostatnich tłumaczeń.
Mi nie chodzi o bycie konkurencją. Cenie Krissa za wspólny czas i dlatego chce zrobić najlepsze Spolszczenie, aby każdy miał w swoim domu Polską wersję :) Jeszcze raz dzięki!

A co do instalacji: Co o niej sądzisz?  Łatwa w obsłudze? Zrozumiała?

Listopad 06, 2015, 06:07:43 pm Odpowiedź #6

Offline mikrof

• Grafik
  • Zaawansowany użytkownik
  • **
  • Reputacja 76
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2015, 06:07:43 pm »

Ogromne dziękuję!  Bardzo się starałem żeby było jak najlepiej dopracowane i przede wszystkim łatwe do instalacji. Akurat to są wnioski wyciągnięte z 3 ostatnich tłumaczeń.
Mi nie chodzi o bycie konkurencją. Cenie Krissa za wspólny czas i dlatego chce zrobić najlepsze Spolszczenie, aby każdy miał w swoim domu Polską wersję :) Jeszcze raz dzięki!

A co do instalacji: Co o niej sądzisz?  Łatwa w obsłudze? Zrozumiała?

jesli o instalacje chodzi to dla mnie osobiscie nie musiałabyc tak dokladna,ale dla laików niepowinna sprawic problemów,jest zrozumiała i bardzo dokladna,jesli chodzi o konkurencje to pisze o niej bo ona jest i wypadało napisac co mysle

Listopad 06, 2015, 07:11:15 pm Odpowiedź #7

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2015, 07:11:15 pm »
Miesiąc po premierze i już mamy spolszczenie. Super robota. "+" leci :)

altf4-design.blogspot.com

Listopad 06, 2015, 07:21:52 pm Odpowiedź #8

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2015, 07:21:52 pm »
MichW - Ogromne dziękuję za pomoc przy Stylach gry i Umiejętnościach. Teraz to wygląda NA PRAWDĘ PROFESJONALNIE.

==========================
Panowie, znalazłem rozwiązanie instalacji Spolszczenia na patchu PTE Patch 2.0!!!

PRZEDE WSZYSTKIM BŁĄD LEŻY Z ZAZNACZANIU WSZYSTKICH PLIKÓW W PROGRAMIE DpFileList. 
Użyłem do tego wersji 1.6
Zaznaczamy wszystkie pliki poza plikiem : ptepatch_onl !!!

O co chodzi? Chodzi o to, że w Selector daje nam możliwośc gry albo na wersji ONLINE z klubami bez licencji, albo na wersji OFFLINE z licencjami. Jeśli zaznaczymy wszystkie pliki, a na końcu jest ten:ptepatch_onl , wtedy na końcu patch wczytuje nam pliki z wersji ONLINE czyli BEZ LICENCJI.   

Aktualnie mój DpFileList.bin w środku wygląda tak:

dt80_100E_win.cpk     ptepatch.cpk  ptepatch_off.cpk   ptepatch_fac.cpk    ptepatch_sta.cpk  ptepatch_pit.cpk   ptepatch_ref.cpk  ptepatch_sco.cpk    ptepatch_log.cpk  zzzSPOLSZCZENIE-tommy9999pl.cpk

WIDZICIE? Nie ma w nim pliku "ptepatch_onl" :)))

Jeśli jednak będziecie chcieli grać przez sieć, zaznaczacie ten plik i dodajecie do listy plików w DpFileList.
ŻYCZĘ WAM MIŁEJ ZABAWY NA PTE PATCH 2.0 !!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2015, 07:26:32 pm wysłana przez tommy9999pl »

Listopad 07, 2015, 02:16:22 pm Odpowiedź #9

Offline RED DEVILS

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 132
  • EXPERT W SPRAWIE PESA
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2015, 02:16:22 pm »
Zajebiste sPolszczenie teraz dziala dzieki leci +

Listopad 08, 2015, 02:37:19 pm Odpowiedź #10

Offline Palacio

• Ekspert
  • Reputacja 18
  • Pan i władca wszechświata
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2015, 02:37:19 pm »
Nie pobierałem jeszcze dodatku, ale z tego co czytam to bardzo dobrze wykonany. Moja jedyna uwaga to ten start screen. Zarówno ty jak i Kriss walicie na cały ekran napis kto to zrobił. Lepiej by było wkomponować to jakoś w Intro, lub te krótkie filmiki przed start screenem. Mało profesjonalnie to wygląda.

Listopad 09, 2015, 05:16:22 pm Odpowiedź #11

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 09, 2015, 05:16:22 pm »
Nie pobierałem jeszcze dodatku, ale z tego co czytam to bardzo dobrze wykonany. Moja jedyna uwaga to ten start screen. Zarówno ty jak i Kriss walicie na cały ekran napis kto to zrobił. Lepiej by było wkomponować to jakoś w Intro, lub te krótkie filmiki przed start screenem. Mało profesjonalnie to wygląda.

Generalnie, w tym roku to była próbna koncepcja ze Start Screenem.  To znaczy, głownie chodzi mi o tło, bo sam napis pojawia się już 3 raz od PES 14 i dopero Ty pierwszy zwracasz nam na to uwagę. Poza tym, jeśli ktoś np. pobierze wersję 1.1  na ekranie startowym będzie napisane OFICJALNE SPOLSZCZENIE v.1.1 
W tym roku to głównie ukłon do młodziaków, którzy mają problem z instalacją modów do PESa lub wchodzą na fora głównie po to by się zalogować.
Od siebie mogę jeszcze dodać, że teraz na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/OficjalneSpolszczeniePES/?ref=hl

Listopad 17, 2015, 05:22:30 pm Odpowiedź #12

Offline Art81

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 17, 2015, 05:22:30 pm »
Świetna robota  :) Działa bez problemu

Grudzień 06, 2015, 12:19:28 am Odpowiedź #13

Offline tommy9999pl

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja 32
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2015, 12:19:28 am »
JUŻ JUTRO W PATCHU EKSTRAKLASY by BOLEK (na X-box 360) pojawi się wgrane i dostosowane SPOLSZCZENIE do gry :) 

Grudzień 06, 2015, 02:36:37 am Odpowiedź #14

Offline AltF4 Design

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja 103
  • Programista Ekstraklasa Mod.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2015, 02:36:37 am »
JUŻ JUTRO W PATCHU EKSTRAKLASY by BOLEK (na X-box 360) pojawi się wgrane i dostosowane SPOLSZCZENIE do gry :)
Brawo :)

altf4-design.blogspot.com